Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ розповіли причину аварії ракети "Союз" після запуску з Байконура

Джерело повідомило про виявлення несправного клапана на ракеті «Союз-ФГ».

Несправність одного з клапанів спровокувала аварію першої ступені ракети "Союз-ФГ" після запуску з Байконура.

Про це повідомив російському "Інтерфаксу" телефоном джерело, знайоме з ходом розслідування.

"Попередньо держкомісія встановила, що на ракеті був несправний дренажно-запобіжний клапан бака окислювача, під час його відкриття газ, що витікає, відводить бічний блок від центрального блоку, але він був несправний і не спрацював", - сказало джерело.

Між тим, перед стартом він пройшов всі стадії перевірки.

Фотогалерея Невдалий запуск. Опубліковані фото аварійного зльоту російської ракети "Союз" (15 фото)

"Перед стартом він був відкритий, потім, як і належить, його закрили", - сказав він.

Після заправки баків ракети через цей клапан скидається надлишок кисню. "За кілька хвилин до пуску його закривають. Він повинен був відкритися після відділення бічного блоку для його відведення від центрального, але цього не сталося", - сказав він.

ВідеоЕксперти назвали причини невдалого старту ракети "Союз"

З Байконуру невдало стартувала російська ракета із двома астронавтами на борту. За лічені секунди капсула із астронавтами - американцем та росіянином - від'єдналася і впала. Космонавти живі. Про ймовірні причини провалу - у сюжеті. 

Експерти назвали причини невдалого старту ракети "Союз"

Нагадаємо, 11 жовтня в Казахстані після запуску ракети "Союз" з космодрому Байконур сталася "аварія носія". На борт МКС повинні були відправитися американський астронавт Тайлер Хейг і російський космонавт Олексій Овчінін. Все було готове до зльоту, і ракета відірвалася від землі, однак сталася аварійна ситуація – друга ступінь ракети втратила орієнтацію і двигуни вимкнулися. Екіпаж в аварійній капсулі відокремився від корабля і приземлився. Обидва космонавта вижили і не потребували медичної допомоги.

За даними джерел "Інтерфаксу", причиною аварії під час запуску ракети "Союз" з космодрому Байконур могло стати погане кріплення бічних блоків другого ступеня ракети-носія.

"Роскосмос" опублікував відео моменту аварії. На кадрах видно, як ракета-носій набирає висоту і залишає після себе білий слід в небі, проте в якийсь момент відбувається вибух.

Залиште свій коментар

Вибір редакції