Корейські ЗМІ: завдяки присутності Кім Чен Іра раптово зацвіли абрикоси

Центральне телеграфне агентство Кореї неодноразово приписувало Кім Чен Іру всілякі досягнення.

Агентство Reuters опублікувало добірку повідомлень офіційних північнокорейських ЗМІ про досягнення лідера КНДР Кім Чен Іра.

Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК) неодноразово приписувало Кім Чен Іру всілякі досягнення. Зокрема повідомляється, коли він вперше грав у гольф, то з першого разу потрапив в 11 лунок поспіль. А ще один раз завдяки його присутності раптово зацвіли абрикосові та персикові дерева.

ЦТАК також повідомило, як одного разу Кім Чен Ір викликав лікаря.

"Увійшовши до кабінету керівника, лікар побачив безліч коробок з медикаментами. Кім Чен Ір відкрив кілька коробок і розповів лікареві про використання та ефективність деяких препаратів. Лікар був вражений його глибокими медичними знаннями", - цитує Reuters повідомлення ЦТАК.

Потім глава Північної Кореї провів лікаря в іншу кімнату і показав йому кардіограф та іншу медичну апаратуру.

Нагадаємо, на початку жовтня був офіційно представлений наступник лідера КНДР, яким став молодший син Кім Чен Іра - Кім Чен Ун.

Раніше на першій за останні 44 роки партійної конференції Трудoвой партії Кореї (ТПК) Кім Чен Ун був введений до складу ЦК партії, а також був призначений на пост віце-голови Центральної військової комісії. Крім того Кім Чен Ір присвоїв своєму молодшому синові звання генерала.

Читайте також:

Кім Чен Іра переобрали генсеком Трудової партії КНДР

Південна Корея: лідер КНДР впав у маразм, йому знайшли заміну

Наближений Кім Чен Іра привідкрив завісу над шикарним життям вождя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: