Спецслужби встановили приблизне місцеперебування бен Ладена

Згідно з останніми розвідданими, терорист Усами бен Ладен живе у приватному будинку на північному заході Пакистану.

Розвідслужби західних країн встановили приблизне місцеперебування лідера міжнародної терористичної організації "Аль-Каїда" Усами бен Ладена.

Згідно з останніми розвідданими, терорист живе у приватному будинку на північному заході Пакистану, повідомляє телеканал CNN з посиланням на обізнане джерело в НАТО.

Спецслужби припускають, що бен Ладен постійно міняв місце проживання, проте регіон його переміщень залишався один: між районом Читрал, що на півночі пакистанської провінції Хайбер-Пахтунхва, і долиною Куррам, розташованою на кордоні з Афганістаном.

Відтоді як лідер "Аль-Каїди" залишив афганські печери Тора-Бора, де він довгий час переховувався після вторгнення американських військових у 2001 році, інформації про місцеперебування Усами бен Ладена не надходило.

Тепер розвідникам НАТО став відомий не лише приблизний район, де влаштувався терорист номер один, а й умови, в яких він проживає: у бен Ладена свій будинок, який охороняється бойовиками і навіть співробітниками пакистанських спецслужб.

Крім бен Ладена, західна розвідка встановила місцеперебування й інших впливових терористичних лідерів. Так, друга людина в "Аль-Каїді" Айман аль-Завахірі, на думку спецслужб, проживає неподалік від свого начальника Усами бен Ладена. Водночас, лідер Талібану мулла Мохаммед Омар в останні місяці живе на два будинки, переміщаючись між пакистанськими містами Кветта і Карачі.

Про те, чи буде втілено будь-які дії щодо затримання вищевказаних осіб у зв'язку з появою нової інформації про їх місцеперебування, джерело CNN говорити відмовилося. Окреслені райони, в яких нібито ховаються терористичні лідери, занадто великі й важкодоступні, а місцеве населення вкрай войовниче і підтримує сепаратистів.

Нагадаємо, в грудні 2009 року міністр оборони США Роберт Гейтс зізнався, що його відомство вже кілька років не отримувало даних про місцеперебування лідера "Аль-Каїди". У листопаді 2009-го комітет Сенату США із зовнішньої політики опублікував доповідь, в якій повідомлялося, що в 2001 році ЦРУ відстежило бен Ладена, проте операція з його затримання провалилася.

Читайте також:

"Аль-Каїда" попередила Європу про новий теракт

В секретних документах Wikileaks виявили слід бен Ладена

Саудівська газета повідомила про смерть бен Ладена

ВідеоСпецслужби встановили приблизне місцеперебування бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: