Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ: Вбивство Діда Хасана могло бути помстою слов'янських злодіїв у законі

Слов'янські кримінальні авторитети фактично проігнорували смерть кримінального патріарха.

В Росії розслідують версію, згідно якої розстріл кримінального авторитета міг стати помстою за смерть В'ячеслава Іванькова (Япончика) три роки тому.

У справі про вбивство патріарха кримінального світу Аслана Усояна (Діда Хасана) з'явився слов'янський слід. За однією з версій, розправу над ним організували впливові злодії в законі на чолі з Олексієм Суворовим (Петрик). Таким чином він міг помститися за смерть загиблого три роки тому іншого авторитету - В'ячеслава Іванькова (Япончик). Деякі "законники" вважали, що за вбивством Іванькова міг стояти Дід Хасан.

Як зазначили в бесіді з газетою оперативники, в гучній історії з вбивством Діда Хасана впадає в очі цікава деталь - слов'янські злодії в законі фактично проігнорували його смерть, не з'явившись ані на жалобну церемонію прощання, ані на його похорон на Хованському кладовищі.

За деякими даними, заборону своїм підручним проводжати в останню путь Діда Хасана дали одразу чотири впливових слов'янських злодія в законі - Олексій Суворов (Петрик), Юрій Єсін (Самосвал), Олексій Забавін (Забава) і Сергій Аксьонов (Аксен).

Читайте все новини по темі: Кінець епохи. У Москві вбито короля злодіїв в законі Діда Хасана

Газета звертає увагу, що Петрик ще в 2009 році біля гробу Япончика, який помер від поранення в живіт, пообіцяв знайти замовника замаху і також всадити йому кулю в живіт.

Через рік на Тверській вулиці Діда Хасана обстріляв снайпер. Причому тоді кілер цілився саме в живіт. Але куля пройшла фактично по дотичній через жирові тканини - Хасан відбувся відносно легким пораненням.

Нагадаємо, Аслан Усоян був убитий снайпером 16 січня близько 14:30 на виході з ресторану на вулиці Кухарській у Москві. При цьому також постраждала 30-річна Мірьят Бікчуріна: вона отримала важке поранення хребта і втратила багато крові.

Залиште свій коментар

Вибір редакції