ЗМІ виявили в Португалії таємну іспанську розвідку

Її діяльність не була узгоджена з розвідслужбою Португалії SIS.

Іспанські спецслужби здійснюють таємну діяльність на території Португалії, повідомляє португальська газета Diario de Noticias.

За даними джерел видання, португальська поліція виявила сліди роботи іспанської розвідки, причому її діяльність не була узгоджена з розвідслужбою Португалії SIS. За попередніми даними, розвідники намагалися виявити сліди баскських сепаратистів з ETA, тоді як ніякого офіційного підтвердження того, що бойовики можуть перебувати на території Португалії, не надходило.

Варто відзначити, що Португалія в 2007 році підписала угоду з іспанською владою про співпрацю в боротьбі проти баскських сепаратистів, але ні до яких реальних операцій і дій воно не призвело.

Питання існування в Іспанії незалежної агентурної мережі в Португалії було піднято на тлі недавнього інциденту з виявленням у португальському місті Обідас великої кількості вибухівки.

За версією іспанської влади, склад з півтора тоннами вибухівки належав бойовикам ETA, що планували використовувати виготовлені в Португалії бомби для терактів в Іспанії. Португальська влада категорично спростовують зв'язок виявленого складу вибухових матеріалів з баскськими сепаратистами.

Читайте також:

Військово-морські сили США створили власне кібервійсько

Пентагон визначив пріоритети-2011: винищувачі, кораблі та розвідка

ФБР звинуватили у незаконному прослуховуванні телефонів

Російський дезертир розповів про озброєння в Південній Осетії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: