ЗМІ з’ясували, чому Путіна не люблять на Заході і обожнюють росіяни

У Путіна на Заході імідж жорсткої людини і ворога демократії. Однак більшість росіян дотримується протилежної думки про Путіна - його продовжують обожнювати за "образ мачо".

До російського прем'єр-міністра Володимира Путіна по-різному ставляться в Росії і за кордоном тому, що на Заході по-справжньому не розуміють його феномен і з цієї причини бояться і не люблять.

Як пише британська газета The Independent, більшість росіян обожнюють Путіна, тому що для них він енергійний президент, який упорядкував хаос, який дістався у спадок від попереднього лідера Бориса Єльцина, і забезпечив рекордне зростання рівня життя.

Опитування, проведене соціологами в регіонах РФ у лютому, дійсно підтверджує це припущення. Як заявляють росіяни, в Путіні їм подобається активність, діловитість і досвід. Мєдвєдєву у заслугу ставлять зовсім інші якості - інтелігентність і освіченість.

Як нагадує газета, у Путіна на Заході імідж жорсткої людини і ворога демократії. В очах іноземних спостерігачів служба в КДБ - пляма на репутації Путіна. Однак більшість росіян дотримується протилежної думки про Путіна, його продовжують обожнювати і після економічної кризи, терактів, пожеж і війн.

Як пояснює видання, росіяни не сприймають негативно факт служби в КДБ у радянські часи. Крім того, на користь Путіна свідчить те, що він не дослужився в цій організації до високих чинів, а після повернення до Росії з Німеччини, де він проходив службу, і зовсім став працювати в команді реформатора-демократа Анатолія Собчака. Росіянам також, по всій видимості, імпонує, що в якості наступника Путін вибрав Мєдвєдєва, біографія якого не пов'язана зі спецслужбами.

Путін і Мєдвєдєв на лижах
AFP
Путін і Мєдвєдєв на лижах
Громадянам РФ подобається образ "мачо", який склався у Путіна, і його груба афористична манера висловлювань, вважає видання. Ще один факт викликає симпатію: виходець із простої сім'ї Путін в юнацтві освоїв дзюдо, щоб відбиватися від шкільних забіяк.

У Заходу і росіян різний підхід і по відношенню до політики Путіна в Чечні, зазначає The Independent. Для Заходу героїчні чеченці відстоюють свої законні права на державність перед обличчям імперського ворога. Багато ж громадяни РФ бачать у таких проявах небезпеку для цілісності країни і тому позитивно оцінюють політику Путіна на Кавказі.

Олігархи, особливо євреї, в Росії вкрай непопулярні, причому Путін для насадження їх непопулярності не знадобився, вважає газета. Як нагадує видання, на Заході багато хто вважав, що в Росії в епоху Єльцина була справжня свобода. Проте багато росіян зіткнулися тоді з матеріально-майновим хаосом у країні. Вони вважали, що країну принижує лідер-п'яниця. Путін же відновив не тільки порядок, а й повернув гідність Росії, впевнені росіяни і ставлять йому це в заслугу.

У той же час The Independent зазначає, що не всі росіяни так добре ставляться до Путіна. Деякі представники російської інтелігенції відчувають до Путіна "тваринну ненависть", визнає газета, пояснюючи це тим, що в такому відношенні є "сильна домішка снобізму". Адже Путін для інтелігенції - грубий плебей. Як додає видання, подібні оцінки буде важче зберегти, якщо Мєдвєдєв залишиться на президентській посаді на другий термін.

Читайте також:

Після бесіди з Наомі Кемпбелл, Путіна назвали "миленьким" вимираючим хижаком

В Інтернеті виклали фото "палацу Путіна" за мільярд доларів

Складено список правопорушень Путіна: збита дитина, еротичне шоу та хуліганство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: