Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ заявили про можливе прослуховування телефону глави адміністрації Трампа

Телефон міг бути зламаний ще в грудні минулого року.

Хакери або іноземні урядові структури могли мати доступ до переговорів глави апарату Білого дому Джона Келлі по особистому телефону.

Про це пише Politico.

За його відомостями, отриманими від кількох офіційних представників, до такого висновку прийшли технічні спеціалісти, які обслуговують адміністрацію, після того, як сам Дж.Келлі влітку поточного року звернувся до них у зв'язку з неполадками в телефоні. На думку експертів, телефон міг бути зламаний ще в грудні минулого року.

Видання зазначає, що особистим телефоном Келлі користувався рідко, воліючи спілкуватися зі службового апарату. Тим не менш, доповідь про можливу прослуховування був поширений технічною службою серед співробітників президентської адміністрації.

ВідеоПоліція затримала хакера, який створив вірус і слідкував за людьми через веб-камери

Раніше повідомлялося, що російська розвідка отримала секретну інформацію Агентства Нацбезпеки США через антивірус Касперського, встановлений на домашньому комп'ютері одного з працівників.

Російські хакери виявили засекречені матеріали зламали комп'ютер підрядника "через встановлене на ньому популярне антивірусне програмне забезпечення в російській "Лабораторії Касперського".

 

ВідеоКіберполіція затримала хакера, який підглядав за людьми через веб-камеру

Залиште свій коментар

Вибір редакції