ЗМІ змогли дізнатися лише знак Зодіаку ФСБіста, якого призначили керувати Калінінградською областю

Журналістам не змогли надати біографію нового губернатора області.

Керівником Калінінградській області РФ призначений колишній співробітник ФСБ, за знаком Зодіаку – Лев.

Це все, що вдалося дізнатися журналістам місцевого видання "Новий Калининград.Ru" про біографію нового керівника регіону.

Євген Зінічев народився 18 серпня 1966 року. "Таким чином, майже через місяць Зінічеву виповниться 50 років, а по знаку гороскопу він Лев. В цілому це вся інформація про нового т.в.о. голови регіону, яку вдалося з'ясувати на цей час", - пишуть журналісти.

Ні у прес-службі уряду Калінінградської області, ні у прес-службі Кремля, у ФСБ виданню не змогли надати біографію Зінічева.

"Російська газета" у свою чергу відзначає, що новий губернатор Калінінградської області "працював у Центральному апараті ФСБ, в структурі служби безпеки Зінічев пройшов шлях від оперативного співробітника до керівника регіонального управління".

Як повідомлялося раніше, 28 липня президент РФ Володимир Путін змінив повноважних представників у п'яти округах та скасував Кримський федеральний округ, включивши території, що раніше входили в нього, в Південний федеральний округ. Керівником вказаного  об'єднаного округу був призначений Володимир Устинов.

Також глава РФ відправив у відставку посла РФ в Україні Михайла Зурабова. Його місце має зайняти Сергій Торопов. Відомо, що у 2007 році дипломат був висланий з Латвії, де він працював першим секретарем російського посольства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: