ЗМІ знайшли для Росії нового президента: жінку українського походження

Британські ЗМІ припускають, що наступним президентом Росії може стати жінка - нинішній губернатор Санкт-Петербурга Валентина Матвієнко, яку на цю посаду призначив Путін.

Британська преса пропонує розглянути на пост президента Росії губернатора Санкт-Петербурга Валентину Матвієнко, яка домоглася значних успіхів у Північній столиці. ЗМІ називають її російською Маргарет Тетчер і Ангелою Меркель.

У житті Матвієнко є вражаючі паралелі з двома іншими політиками жіночої статі - колишнім прем'єр-міністром Великобританії, "залізної леді" Маргарет Тетчер і канцлером ФРН Ангелою Меркель. Матвієнко - людина зі сторони, так як народилася і виросла в Україні, спеціаліст-природник (хімік) і володіє феноменальною пам'яттю, наголошують ЗМІ.

Матвієнко була помічена і призначена на високу посаду Володимиром Путіним, нагадують ЗМІ. Тому якщо прем'єр не повернеться в Кремль, Матвієнко могла б стати новим обличчям Росії.

У статті під заголовком "Знайомтеся з російською Тетчер: хіміком, яка може опинитися в Кремлі" видання пише, що за сім років правління 61-річної Матвієнко Петербург помітно змінився на краще. На думку журналістки, Матвієнко сама стала більш впевненою і сучасною, ніж п'ять років тому - з новою зачіскою, схудла, але насамперед в ній помітна нова владність.

Як зазначається, кар'єра Матвієнко - від лідера ВЛКСМ до дипломата, віце-прем'єра і нарешті губернатора - є майже ідеальним відображенням історії країни.

Британське видання зауважує, що в Росії жінки у владі завжди були представлені досить скромно, навіть за часів СРСР, коли жінки нарівні з чоловіками водили трактори і прагнули здійснювати трудові подвиги.

Серед заслуг Матвієнко на посаді губернатора, вважає видання, - підвищення народжуваності в Петербурзі і певні успіхи в боротьбі з корупцією.

Про можливу появу на політичній арені якоїсь третьої особи ЗМІ писали ще в квітні, коли політологи склали сценарії майбутніх виборів 2012 року. Тоді передбачалося, що або розклад сил залишиться тим самим, і Дмитро Мєдвєдєв буде обраний на другий термін, або Путін повернеться на пост президента.

За третім сценарієм, на політичній арені може з'явитися нова перша особа.

Читайте також:

У Росії почалася президентська лихоманка

Експерт: Путін може стати президентом України

Мєдвєдєв розказав, за яких умов вдруге стане президентом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: