ЗМІ знайшли у путінського магната яхту за 100 млн дол., на якій подорожує його друга дружина

Неймовірна яхта розміром майже з футбольне поле.

Один з найвпливовіших людей Росії і керівник "Роснефть" Ігор Сечін володіє яхтою, вартість якої не менше 100 мільйонів доларів.

Судно St. Princess Olga ("Свята принцеса Ольга") займає 72-е місце в рейтингу 100 найбільших яхт у світі, повідомляє у своєму розслідуванні "Новая газета".

У 2013 році суднобудівна компанія Oceanco з Нідерландів спустила на воду розкішну і елегантну яхту розміром майже з футбольне поле (85,6 метра). Її корпус виконаний із сталі, а надпалубні конструкції - з алюмінію.

На кормі яхти є басейн, який, при необхідності перетворюється в вертолітний майданчик, на верхній палубі - джакузі, оточене м'якими білими диванами для відпочинку; всередині судна є кімната для SPA і навіть ліфт.

На думку експертів у світі розкішних яхт, її головне принада не розмір, а унікальність.

яхта Свята принцесса Ольга_1
yacht forums

Як відомо, до сьогоднішнього дня ім'я власника St. Princess Olga трималося в секреті. Однак в мережі були виявлені фотографії з яхти, опубліковані дружиною Ігоря Сечіна. З багатьох деталей, можна зробити висновок, що це саме вона, а також місця на фото збігаються з маршрутом яхти.

Оскільки Ігор Сечін розлучився зі своєю першою дружиною ще кілька років тому. Керівника "Роснефть" супроводжувала молода дівчина по імені Ольга Рожкова.

Як вдалося з'ясувати газеті, раніше вона працювала в апараті уряду, коли Ігор Сечін був віце-прем'єром. Пізніше стало відомо, що Ольга Рожкова у 2011 році змінила прізвище на Сечіну.

Вона не раз виставляла багато фотографій з яхти Сечіна в соціальних мережах. Деталі на цих фотографіях - джакузі, дивани навколо нього, басейн, лежаки, столики абсолютно збігаються з яхтою St. Princess Olgа.

Що стосується точної вартості шикарного судна, то її не знає ніхто, крім виробника і замовника. Ціни на такі яхти залежать від деталей інтер'єру і багатьох інших факторів. Але багато експертів зійшлися на думці, що St. Princess Olga коштує не менше 100 млн доларів. Якщо порівняти з заробітною платою керівника "Роснефть", то за даними агентства BBC, вона становить приблизно 12 млн доларів на рік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: