Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ знайшли учасника жорстокого вбивства у Сирії. Він займається патріотичним вихованням дітей у РФ

Сам чоловік свій візит до Сирії заперечує, але жодних доказів не надав.

Російське видання "Фонтанка" виявила одного з ймовірних бійців російської приватної армії Вагнера, який міг брати участь в жорсткому вбивстві в Сирії, резонансне відео якого було опубліковано у Мережі. 

За даними російських журналістів, ще одного з учасників відео наджорстокого катування і вбивства людини звати Руслан (його прізвища редакція не розкриває). Чоловікові 39 років, він живе у Брянську, є учасником бойових дій в Чечні. Там чоловік отримав поранення і статус ветерана.

Чоловік з таким самим ім’ям і датою народження вилетів до сирійського Дамаска чартерним рейсом з Ростова в січні 2017 року. Друзі чоловіка розповіли "Фонтанке", що росіянин був у відрядженні в Сирії.

Журналісти отримали й інші паспортні дані росіянина, який літав до Сирії, однак у розмові з ймовірним героєм відео останній їх не підтвердив. Мовляв, дружина "кудись поділа" його документ.

Під час спілкування із виданням чоловік запевняв, що в Сирії ніколи не був, не має стосунку ані до відео, ані до вбивства.

Натомість друзі чоловіка повідомили, що він займається "патріотичним вихованням молоді".

Нагадаємо, раніше журналісти "Нової газети" знайшли іншого ймовірного учасника відео, на якому нібито росіяни-бійці приватної військової компанії "Вагнер" у Сирії жорстоко вбивають чоловіка. Вони б'ють його кувалдою, відрізають убитому голову ножем, відрубують лопатою руки, вішають тіло, на якому написали "За ВДВ", за ноги, обливають бензином і спалюють. Усі ці дії супроводжуються схвальними коментарями та жартами. Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив журналістам, що з шокувальними фото ознайомився і додав, що до осіб з відео РФ не має жодного стосунку. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції