Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ звинувачують дві німецькі компанії у нехтуванні санкціями та поставках до анексованого Криму

Судноплавні компанії нібито поставляли титанову руду на півострів.

Дві німецькі судноплавні компанії з міст Гамбург та Штаде могли поставляти титанову руду до анексованого Криму, незважаючи на санкції ЄС.

Про це пише німецьке видання Deutschlandfunk з посиланням на власні джерела.

Йдеться про компанії Hansa Heavy Lift та Heinz Corleis KG. Зазначається, що минулого року ці компанії постачали до Криму ільменіт - титанову руду. Так, вантаж призначався для доставки у Росію, однак руду нібито було доправлено до анексованого півострова.

Зокрема, судно компанії Hansa Heavy Lift під назвою HHL Mississippi доставило близько 10 тисяч тонн руди до порту "Кавказ", що неподалік Керчі. Згодом руду перевантажили на російське судно "Нефтерудовоз-2", яке і доставило вантаж у Крим.

Крім того, за даними видання, корабель компанії Heinz Corleis KG — MS Callisto у грудні 2017 року доставив у порт "Кавказ" близько 25 тисяч тонн руди.

В обох компаніях заявляють, що їм нічого не відомо про доставку вантажів у анексований Крим.

Нагадаємо, в окупованому Криму росіяни не могли побудувати електростанції через санкції. Обмеження не дозволяли придбати турбіни для них. Згодом Росія ввезла турбіни для електроенергії німецької компанії Siemens в окупований Крим, незважаючи на європейські санкції, що спричинило скандал між Росією та Німеччиною.

ВідеоУ Вашингтоні 5 росіян та 3 сирійців звинувачують у спробі обійти санкції щодо Сирії та Криму

У США у федеральному суді у Вашингтоні висунули звинувачення вісьмом людям за спробу обійти санкції щодо Сирії та Криму. Там вважають, що росіяни, які працюють у компанії "Совфрахт", через підставні компанії на російських танкерах постачали авіаційне паливо у Сирію та робили грошові перекази у доларах. Компанія "Совфрахт " ще два роки тому опинилася у чорному списку американського Мінфіну за порушення санкцій проти Росії за анексію Криму.

У Вашингтоні 5 росіян та 3 сирійців звинувачують у спробі обійти санкції щодо Сирії та Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції