Знамениті пляжі в Ріо-де-Жанейро заблоковані паломниками

Тисячі людей в ритуальному одязі прийшли до океану, аби вклонитися богині моря і родючості на ім'я Ієманья. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Щороку на знаменитих пляжах Копакабана, Іпанема і Леблон поклоняються морській богині Ієманья, яка також вважається покровителькою карнавальних задоволень, приходять тисячі людей.

Завдання всіх, хто прийшов до океану – максимально наситити апетит богині, аби карнавал, який відбудеться в лютому був веселим і яскравим. У якості "дарів" морю пропонується все, що люблять жінки – від кольорів і пахощів до шампанського і сигар.

Славлячи божество, люди співають і танцювють під ритмічний бій барабанів. Кульмінація церемонії - пуск на воду маленьких човників зі свічками, а в небеса - білих голубів.

Це свято, яке за традицією відзначають напередодні Нового року, бере свій початок від стародавнього африканського культу, який потрапив до Латинської Америки за часів работоргівлі. Через століття традиції не забулися, і їх досі підтримують багато сучасних бразильців.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: