Знаменитий британський документаліст задушив хворого на СНІД коханця

70-річний документаліст, активіст гей-руху Рей Гослінг зізнався у вбивстві "зі співчуття" свого хворого на СНІД коханця і виступив за евтаназію.

70-річний ветеран британської кінодокументалістики, знаменитий ведучий Бі-Бі-Сі Рей Гослінг зізнався, що задушив подушкою свого коханця, щоб позбавити його від страждань – хлопець помирав від СНІДу.

Скандальне визнання Гослінг зробив під час інтерв'ю на каналі Бі-Бі-Сі в програмі "Навиворіт" (Inside Out).

"Мабуть, настав час розкрити таємницю, яку я приховував довгий час. Одного разу я вбив... Він був молодою людиною, він був моїм коханцем, і він був хворим на СНІД", - заявив Гослінг.

Він пригадав, як того дня лікарі сказали, що вже нічого не зможуть зробити, і хлопець помре. "А він жахливо страждав. Я попросив лікаря вийти, зайшов до кімнати, де він лежав, узяв подушку, і душив його доти, поки він не помер. Потім повернувся до лікарів і сказав, що його вже немає з нами", - розповів Гослінг.

Він додав, що не жалкує про те, що зробив. "Щоб не там не було, я вчинив правильно", - переконаний Гослінг. Він також підкреслив, що це б могло стати приводом для зміни законодавства про евтаназію.

У зв'язку з цією скандальною заявою очікуються претензії до телерадіокомпанії Бі-Бі-Сі в тому, що вона підтримує закон про сприяння самогубству. Гослінг заявив, що не жалкує про своє визнання і знає, які юридичні наслідки воно може мати. Поліція вже зайнялася розслідуванням цієї справи.

Читайте також:

Британка домоглася перегляду закону про евтаназію

Племінниця урядовця Великобританії вбила француза під час сексу

Суд дозволив паралізованому австралійцю померти з голоду

"Доктор Смерть" читає лекції з правильного самогубства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: