Знаменитого ватажка якудзи відпустили на свободу

Після шестирічного ув'язнення на волю вийшов 69-річний Кеніті Сіноду, найвідоміший представник японської мафії.

В Японії відпустили на свободу найвідомішого у наш час представника японської мафії якудза - ватажка найбільшого в країні злочинного угруповання Кеніті Сінода.

Він провів за ґратами 6 років, формально за незаконне володіння зброєю. До цього 69-річний Сінода відбув термін за вбивство свого конкурента самурайським мечем.

Разом з тим, відомо, але поліцією не доведено, що банда Сінода, до якої входять до 35 тисяч людей, займалася обігом зброї на території країни.

Якудза не заборонена законом. Однак це свого роду держава в державі, що контролює тіньовий бізнес і навіть, за деякими даними, має великий вплив у фінансових колах на токійській біржі. Ватажки якудзи мають у Японії легальний статус і власні штаб-квартири з телефонами, як це передбачено в офіційних довідниках.

При цьому після руйнівного землетрусу та цунамі в Японії 11 березня мафія стала навіть більш ефективним інструментом допомоги, ніж адміністративна машина.

У багатьох префектурах саме гангстери якудза, а не держчиновники, опинилися першими на місці трагедії, надаючи допомогу пораненим і рятуючи потерпілих. До евакуаційних центрів постраждалих мафіозі направили тонни продовольства, води, медикаментів і теплих речей на суму понад 500 тисяч доларів.

Читайте також:

Гангстери якудза прийшли на допомогу постраждалим від землетрусу

Італійський мафіозі від самотності здався поліції

В Італії провели найбільшу за всю історію спецоперацію проти мафії

Грузинські "злодії в законі" керували мафією по всій Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: