Знайдено катапультованого пілота літака ВПС Сирії, який розбився біля Туреччини – ЗМІ

Дата публікації

Пілот уже перебуває у лікарні. 

Пілот військового літака МіГ-21 ВПС Сирії, який розбився біля сирійсько-турецького кордону та уламки якого були знайдені на території Туреччини, перебуває в державній лікарні міста Хатай в Туреччині.

Працівники цього медичного закладу підтвердили цю інформацію ТАСС

"Так, пілот був доставлений до нас. Жодної додаткової інформації про нього ми давати не можемо за розпорядженням влади", — розповіли в лікарні.

Тим часом Анатолійське агентство повідомило, що пілота знайшли в 500 метрах від парашута в гористій місцевості провінції Хатай через дев'ять годин після катастрофи. Він був в виснаженому стані.

Припускають, що після катапультування і приземлення сирієць намагався піднятися на відповідну височину, щоб спробувати зв'язатися рацією зі своїм командуванням. Літаком він керував сам.

До пошуково-рятувальної операції були залучені наземні загони поліції і жандармерії, кінологи, яким із повітря допомагали вертольоти. У зв'язку з початком сильного дощу, який міг повністю знищити сліди пілота, вони активізували свої дії.

Фрагменти фюзеляжу виявилися розкидані в лісистій місцевості на пагорбах в районі Айвадересі за 8 км від найближчого населеного пункту. Літак, падаючи, зрізав і поламав велику кількість дерев. Більшість його частин майже повністю згоріла.

При цьому було знайдено і деякі елементи боєкомплекту МіГ-21.

Винищувач зник з екранів радарів в суботу ввечері, коли перебував поблизу Туреччини. Губернатор Хатая Ердал Ата повідомив, що "мова не йдеться про порушення кордону". За його словами, ймовірно, літак впав через технічні причини або через іншого інциденту, що стався над сирійською територією.

За даними агентства Доган, МіГ-21 міг бути підбитий з кулемета бойовиками в районі населеного пункту Мааррат-Мирин, розташованого в 10 км від кордону з Туреччиною, після чого машина стала втрачати висоту і впав вже на території Хатая.

Нагадаємо, сирійський військовий літак зазнав аварії поблизу турецько-сирійського кордону. Прем'єр-міністр Туреччини повідомив про катапультування пілота.

У США літак впав на житлові будинки

У США літак впав на житлові будинки

Наступна публікація