Знайдено відеозапис зустрічі Гітлера з британськими легіонерами

У Великобританії виявлено забутий архів фото-та відеозаписів, на яких задокументовано зустріч Адольфа Гітлера з британськими легіонерами.

У Лондоні було виявлено забутий архів фото-та відеозаписів, що задокументували зустріч Адольфа Гітлера з делегацією Королівського британського легіону.

Архів був виявлений в одному з офісів Легіону. Його прес-секретар Ліам Магуайр у своїй статті для The Daily Mail написав, що випадково виявив на одній з полиць товсту червону книгу зі свастикою - фотоальбом з 148 зображеннями. Магуайр вирішив дослідити обставини зустрічі і підготував документальний фільм для каналу Discovery. У ході роботи над стрічкою був виявлений і відеозапис.

Виявилося, що Гітлер зустрічався з британськими делегатами в Німеччині 1935; поїздку організував глава зовнішньополітичного відомства Йоахім фон Ріббентроп. Фотограф відобразив, як колишні німецькі військовослужбовці в інвалідних колясках підкидають руки в нацистському вітанні перед представниками Легіону. Аналогічне вітання чекало британців і на вулицях Берліна.

Делегати відвідали концтабір у Дахау (знімків не збереглося), зустрічалися з рейхсміністром авіації Германом Герінгом і главою СС Генріхом Гіммлером. На згадку про поїздку керівництво Третього рейху подарувало британцям фотоальбом.

Згідно з документами Легіону, поїздка була зроблена, щоб зміцнити відносини з німецькими ветеранськими організаціями. "Європейці гаряче бажають, щоб Велика війна ніколи не повторилася, і ветеранські організації бачать свою роль у збереженні миру", - говорилося в заяві.

Читайте також:

У Єкатеринбурзі розписали дерева гаслами "Гітлер живий"

У Німеччині вперше відкривається виставка, присвячена Гітлеру

Найстаріше німецьке місто позбавило Гітлера звання почесного громадянина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: