Знайдено винуватців у загибелі півсотні мігрантів біля острова Різдва

У справі про аварію судна з нелегальними мігрантами, яка сталася 15 грудня минулого року, знайшли винних.

Троє індонезійців звинувачені в Австралії у справі про незаконне перевезення мігрантів у зв'язку з катастрофою судна в грудні минулого року біля берегів острова Різдва в Індійському океані. Тоді у катастрофі загинули близько півостні мігрантів, серед яких були жінки та діти.

У відповідності з австралійським законодавством, покарання за незаконне провезення мігрантів передбачає тюремне ув'язнення терміном 20 років і (або) штрафні санкції в розмірі понад 200 тис. доларів.

Понад 50 осіб загинули в результаті аварії судна, на якому знаходилися мігранти, що прямували до Австралії. Серед пасажирів човна були іранці, іракці і курди, які намагалися дістатися до Австралії через Індонезію в надії отримати політичний притулок.

Острів Різдва розташований в Індійському океані, до північно-західного узбережжя Австралії від нього 1200 км, до Індонезії-300 км.

На острові розташований великий центр розміщення мігрантів: тут вони містяться, поки влада вирішує питання про надання їм притулку.

Влада всіляко перешкоджає спробам біженців добратися по морю до основної території Австралії: військові кораблі затримують судна з мігрантами на дальніх підступах, а самих біженців розміщують на віддалених островах, таких як острів Різдва.

За останній рік тисячі громадян Іраку та Афганістану пройшли шлях до Острова Різдва. Табір на острові Різдва переповнений - в ньому знаходиться майже 3 тис. осіб.

Читайте також:

Близько півсотні біженців затонули на шляху до Австралії

За три роки з КНДР втекли 10 тис. людей

У Норвегії спалили табір для біженців

Понад 80 людей загинули під час повітряного обстрілу табору біженців в Ємені

ВідеоЗнайдено винуватців у загибелі півсотні мігрантів біля острова Різдва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: