Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Знайшли проблеми з безпекою польотів". В Росії хочуть припинити діяльність авіакомпанії Azur Air

Факт перевірки підтвердив офіційний представник.

Росавіація за підсумками позапланової перевірки найбільшої в Росії чартерної авіакомпанії Azur Air виявила в діяльності командно-керівного складу перевізника недоліки, які впливають на безпеку польотів.

Про це повідомляє ТАСС повідомило в середу джерело в авіаційних владах.

Факт перевірки агентству підтвердив офіційний представник, зазначивши, що в діяльність Azur Air можуть бути внесені обмеження, якщо компанія не усуне зауваження до 22 листопада.

"Перевіркою виявлено недоліки в діяльності командно-керівного складу авіакомпанії, які впливають на безпеку польотів. Є серйозні зауваження до системи організації (робочих процесів) і управління, до системи якості авіакомпанії, до періодичної підготовки пілотів", - сказало джерело.

Перевірка була ініційована після грубої посадки літака Boeing 767-300 25 вересня в аеропорту Барнаула. На борту лайнера перебували 344 пасажири і 10 членів екіпажу, за медичною допомогою звернулися 49 осіб.

"За результатами перевірки генеральному директору рекомендовано провести службову перевірку щодо посадових осіб, відповідальних за організацію підготовки, контролю та допуску членів екіпажів повітряних суден до виконання своїх обов'язків, які допустили невиконання встановлених вимог повітряного законодавства", - додало джерело.

Нагадаємо, нещодавно авіакомпанія Azur Air Ukraine заявила, що запускає прямі рейси з Києва на Кубу, Azur Air Ukraine спільно з туроператором Anex Tour від 25 жовтня 2019 року до кінця квітня 2020 року відкриє прямі чартерні рейси з Києва до Республіки Куба (курортне місто Варадеро).

Відео Понад 19 годин у небі: австралійська авіакомпанія здійснила найтриваліший політ

Із Нью-Йорка до Сіднея літак долетів за 19 годин 16 хвилин й не здійснив жодної зупинки для дозаправки. Задля економії пального політ був здійснений лише з 49 пасажирами й з дуже обмеженим вантажем. Попередній рекорд належав сінгапурській компанії, яка змогла здійснити безпосадковий рейс з Сингапура до Нью-Йорка за 18 годин 25 хвилин.    

Понад 19 годин у небі: австралійська авіакомпанія здійснила найтриваліший політ

Залиште свій коментар

Вибір редакції