Зниклого сина бен Ладена називають ймовірним послідовником батька

За повідомленням ЗМІ, один із 19 синів бен Ладена - Хамза може стати новим "терористом номер один".

Після американського рейду з ліквідації Усами бен Ладена в Пакистані зник один з людей, що жили в будинку Усами бен Ладена. Як підозрюють, це може бути молодший і найнебезпечніший син "терориста номер один" - 20-річний Хамза.

Хлопець з раннього дитинства був залучений до підпільної бойової діяльності, за ним закріпилося прізвисько "спадковий принц терору".

Три дружини бен Ладена повідомили, що не бачили Хамзу після захоплення резиденції в Абботабаді 1 травня.

Неназваний співрозмовник газети Daily Mirror, що представляє спецслужби, повідомив, що "ця молода людина може бути надзвичайно небезпечною".

"Якщо він зник, то він може почати мстити і стати основною фігурою "Аль-Каїди". Якщо те, що він був у резиденції під час рейду і зник, - правда, то це значить, що він користується великою довірою всієї системи", - сказав представник спецслужб.

Підстав побоюватися такого сценарію чимало, повідомляє CNN. На одному з ісламістських сайтів Хамза прославляє вибухи в Лондоні 7 липня 2005 року, які вбили 52 людини і закликає до "руйнування" Америки, Британії, Франції та Данії.

Існує ще однин відеозапис, зроблений джихадистами в пакистанській племінній зоні поблизу афганського кордону. На ній 14-річний Хамза зображений з автоматом, і повідомляється, що він тільки що брав участь у бою з пакистанськими військами.

За деякими даними, в 2007 році Хамза брав участь у замахах на прем'єр-міністра Пакистану Беназір Бхутто.

Читайте також:

Оприлюднено нову версію ліквідації бен Ладена, що суперечить попередній

Дочка бен Ладена: батька захопили у полон, а потім застрелили

Ліквідація бен Ладена: світ радіє, а США загрожує помста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: