Знищити бен Ладена допоміг собака

Військове командування США зберігає в таємниці інформацію про учасників спецоперації, проте деяким американським ЗМІ все ж таки вдалося отримати її подробиці.

В операції з ліквідації Усами бін Ладена могла брати участь собака, яка і допомогла ліквідувати терориста номер один, припускають американські ЗМІ.

Військове командування США зберігає в таємниці інформацію про учасників спецоперації, проте деяким засобам масової інформації все ж таки вдалося отримати її подробиці.

"Мало що відомо про кандидата на звання хороброї собаки США. Навіть не повідомляється про те, якої вона породи", - пише газета The New York Times. За інформацією джерел видання, швидше за все, мова йде про німецьку або бельгійської вівчарці.

Відзначається, що той факт, що під час операції використовували собаку, є наочним підтвердженням того, що роль цих тварин у сучасних війнах стає все більш значущою.

"Дві третини смертей в сучасних війнах припадають на саморобні вибухові пристрої. А собаки, як з'ясувалося, краще за людей і апаратуру знаходять бомби", - зазначає видання.

На думку майора Вільяма Робертса, керівного військовим центром з підготовки службових собак в штаті Техас, американські морські котики могли взяти із собою собаку, щоб максимально швидко встановити, чи є в будинку бен Ладена вибухові пристрої. Собака також могла стати в нагоді для пошуків терориста, якщо б він переховувався в якій-небудь схованці. Нарешті, якщо б лідеру "Аль-Каїди" вдалося втекти з дому, собака швидко б його наздогнала.

Все про ліквідацію бен Ладена читайте тут.

Читайте також:

ЗМІ знайшли засекречених вбивць бен Ладена і розповіли про їх командира

США назвали захоплені комп'ютери бен Ладена скарбницею інформації

Обама не публікуватиме фото убитого бен Ладена, щоб "не лякати людей"

ВідеоЛіквідація бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: