Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Знищити ІД: Трамп доручив змінити тактику боротьби із бойовиками

Сполучені Штати тепер проводитимуть "посилену кампанію проти ІД".

Міністр оборони США Джеймс Меттіс анонсував деякі зміни в тактиці протистояння ІД в Сирії та Іраку, яка полягає у позбавленні шляхів відходу бойовиків зі звільнених територій, а також забезпечення достатніх умов для місцевих сил контролювати ситуацію безпеки.

Про це інформує Укрінформ.

За його словами, президент США Дональд Трамп розпорядився змінити тактику з витіснення ІД із безпечних для них місць у виснажливих боях на оточення противника в його укріпленнях, щоб ми могли знищити бойовиків.

Він підкреслив, що зараз коаліція витрачає час і зусилля на те, щоб оточити осередки терористів, назвавши їх "стратегічною загрозою", якщо вони повернуться та знову плануватимуть теракти в інших країнах.

Глава Пентагону також зазначив, що роль збройних сил США в Іраку і Сирії продовжуватиме залишатися актуальною, поки місцеві сили охорони не зможуть протистояти загрозам у регіоні.

Наймасштабніші атаки радикальних ісламістів у Європі з 2004 року, інфографіка

"Поліція не може впоратися з силами, які мають танки", - пояснив Меттіс. При цьому міністр оборони США підкреслив, що Сполучені Штати тепер проводитимуть "посилену кампанію проти ІД".

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що ризик ісламістських атак у Швейцарії, як і в інших країнах Європи, залишається підвищеним.

Найбільшу небезпеку становлять окремі особи та малі групи, які радикалізуються під впливом "Ісламської держави" та можуть як організовувати атаки в Швейцарії, так і використовувати цю країну як базу для організації нападів у інших місцях. 

Відео Трамп планує озброїти курдів задля ефективнішої боротьби з "Ісламською державою"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції