Знищено "еміра" Грозного

У Чечні знищений так званий "емір" Грозного Муса Мутієв.

У Чечні знищений так званий "емір" Грізного Муса Мутієв, повідомив у суботу глава МВС республіки Руслан Алханов.

"У результаті спецоперації на вулиці Першотравнева в місті Грозному знищений ватажок бандгрупування Муса Мутієв," - сказав глава МВС.

За його словами, операцію проводили військовослужбовці батальйону внутрішніх військ МВС РФ "Север" при технічній підтримці представників УФСБ і МВС по Чеченській республіці.

Алханов підкреслив, що Мутієв безпосередньо підкорявся так званому президенту Ічкерії Доку Умарова. Брав участь також у бандугрупуванні знищеного в серпні цього року свого попередника Рустама Басаєва.

"Мутієв має безпосереднє відношення до організації терористичного акту в червні цього року в Жовтневому районі Грозного на вулиці Сайханова, якому силами міліції вчасно запобігли.

Тоді була знешкоджувана машина з вибухівкою, яка була зупинена на узбіччі дороги. Мутієв також причетний до серії терактів проти військовослужбовців федеральних сил і співробітників міліції", - сказав Алханов.

Він повідомив, що Мутієв їхав на машині по вулиці Першотравнева, коли співробітники правоохоронних органів, що мали оперативну інформацію про переміщення Мутієва, спробували зупинити його машину та затримати терористів.

Проте на вимогу зупинитися він відкрив вогонь із машини, і у відповідь вогнем був знищений.

Ніхто з учасників операції не постраждав, сказав міністр. Операція проводилася близько 17:00 за київським часом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: