Знищено ще 33 таліби

Командувачі військ міжнародної коаліції в Афганістані оголосили, що в ході спецоперації знищено 33 бойовики руху "Талібан".

афганістан
В Афганістані війська коаліції знищили 33 бойовиків руху "Талібан"
Командування військ міжнародної коаліції в Афганістані оголосило у п'ятницю, що в ході спецоперації знищено 33 бойовики руху "Талібан", передає агентство Ассошиейтед Прес.

За словами представника коаліції, в ніч з четверга на п'ятницю бойовики напали на дві поліцейські машини. У відповідь війська обстріляли район, де сховалися таліби. Військові назвали цей район "малонаселеним", при цьому даних про втрати серед мирного населення вони не надали.

Інцидент відбувся в провінції Урузган.

Раніше в різних афганських провінціях відбувалися подібні інциденти, при цьому в ході бойових операцій коаліційних сил загинули десятки мирних жителів. Губернатори провінцій, а також президент Афганістану виступають з протестами проти подібних дій збройних сил.

афганістан
У ніч з четверга на п'ятницю бойовики напали на дві поліцейські машини. У відповідь війська обстріляли район, де сховалися таліби

За підрахунками Ассошиейтед Прес, тільки в 2006 році в Афганістані загинули чотири тисячі чоловік, чверть із них - мирне населення.

В даний час в операціях на території Афганістану бере участь багатонаціональний контингент очолюваної представниками командування озброєних сил США антитерористичної коаліції, а також контингент Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані (International Security Assistance Force, ISAF), що знаходиться під командуванням НАТО.

Основними задачами обох контингентів є пошук і знищення діючих в Афганістані бойовиків ісламського руху "Талібан" і міжнародного терористичного угрупування "Аль-Каїда". Крім того, іноземні військові формування сприяють уряду Афганістану у справі формування національних силових структур.

Приводом для початку операції США та їхніх союзників в Афганістані послужив теракт, здійснений бойовиками "Аль-Каїди" 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку.

афганістан
За підрахунками Ассошиейтед Прес, тільки в 2006 році в Афганістані загинули чотири тисячі чоловік, чверть із них - мирне населення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: