Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Знову до зброї: Росія планує карати порушників перемир'я в Сирії

Росія почне застосовувати зброю до порушників перемир'я в Сирії

Російська Федерація готова з 22 березня застосовувати військову силу проти озброєних формувань, які порушують перемир'я в Сирії. Про це заявив начальник головного оперативного управління російського Генштабу Сергій Рудський, пише "ТАСС".

За його словами, Росія застосує зброю в односторонньому порядку.

"Наголошуємо, що військова сила буде застосовуватися лише після отримання достовірних доказів систематичного порушення збройними формуваннями зобов'язань, взятих в рамках реалізації Спільної російсько-американської заяви про припинення бойових дій в Сирії від 22 лютого 2016 року. Стосовно формувань, які дотримуються режиму перемир'я, а також мирного населення і цивільних об'єктів, військова сила застосовуватися не буде", - сказав Рудський.

Рудський також заявив, що Москва ще 5 березня направила Вашингтону проект угоди, який передбачає компроміс стосовно контролю над припиненням вогню.

При цьому, начальник російського Генштабу вважає, що російсько-американські перемовини, що відбулися 18 березня показали неготовність Америки обговорювати пропозиції щодо контролю над припиненням обстрілів.

Нагадаємо, що 14 березня Президент РФ Володимир Путін доручив почати виведення військ з Сирії. Керманич Кремля пояснив таке рішення тим, що Росія виконала всі поставлені завдання.

Перша група російських літаків покинула сирійську базу в Хмеймім 15 березня.

Виведення більшості російської авіації підтвердили і в США, зазначивши, що РФ не здійснювала повітряні удари на півночі країни впродовж цього тижня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції