Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Знущалися чисто психологічно". Звільнені кореспонденти "Дождя" розповіли про "полон у "ДНР"

Члени знімальної групи вже повернулися до Росії. 

Так звані "спецслужби" самопроголошеної "ДНР" звільнили членів знімальної групи російського телеканалу "Дождь" Сергія Єрженкова та Василя Полонського.

Кореспонденти вже повернулися на територію Росії та зв'язалися з редакцією телеканалу. Наразі вони перебувають у Ростові-на-Дону. Про це повідомляють на сайті "Дождя".

Своїм колегам раніше затримані так званим "міністерством державної безпеки "ДНР" Єрженков та Полонський розповіли, що фізичного насилля "ДНРівці" над ними не вчиняли.

"Знущалися чисто психологічно, не більше того", — повідомив Полонський.

Також кореспонденти зазначили, що допит проводили три "співробітники міністерства безпеки "ДНР". За словами членів знімальної групи, ті переглянули відзняті відео та видалили їх. "ДНРівці" також заблокували телефон Полонського та зламали телефон і заблокували ноутбук Єрженкова.

Згодом знімальну групу "видворили" з території "ДНР". Так, причиною того стали нібито "неправдиві дані", вказані за акредитації, а саме — номер мобільного телефону. За словами Полонського, він указав правильний номер і навіть перевірив це.

Двом членам знімальної групи "Дождя" віднині заборонили в'їзд до "ДНР".

Нагадаємо, у п'ятницю, 25 листопада, кореспонденти "Дождя" Полонський і Єрженков перестали виходити на зв'язок із редакцією, коли перебували у Донецьку. Раніше для роботи в місті вони одержали акредитацію в українському СБУ та "міністерстві інформації "ДНР".
 
Згодом з'явилася інформація про те, що членів знімальної групи "Дождя" "видворили" з території так званої "ДНР"

Залиште свій коментар

Вибір редакції