"Золота Брама" крізь туман: найвідомішому мосту самогубців виповнилося 79 років. Інфографіка

Тривалий час "Золота Брама" залишалася найдовшим підвісним мостом у світі.

У п'ятницю, 27 травня, легендарному мосту "Золота Брама", що в Сан-Франциско, виповнюється 79 років. Ця споруда є одним із символів США. Тривалий час "Золота Брама" залишалася найдовшим підвісним мостом у світі. Вона з'єднує місто Сан-Франциско на півночі півострова Сан-Франциско і південну частину мису округи Марін, поруч із містом Сосаліто.

Споруду будували більше 4 років. Урочисте відкриття відбулося о 6 ранку 27 травня 1937 року. Спочатку на міст пустили лише пішоходів. Наступного дня, 28 травня, за сигналом президента Франкліна Рузвельта з Білого дому на міст в'їхали перші автомобілі.

Дискусійним питанням під час побудови мосту став його колір. Представники бази ВМС наполягали на смугастому чорно-жовтому варіанті, щоб військові кораблі у погану погоду і туман могли побачити міст і не зіткнутися з ним. Однак будівельники зупинилися на такому ж кольорі, як і в антикорозійного покриття, що отримав назву International orange.

Міст сумнозвісно відомий тим, що є найпопулярнішим місцем для самогубств у світі. Кожні два тижні хтось вкорочує собі віку, стрибнувши з мосту. Тому міст постійно патрулюють поліцейські. Кількість самогубств знизилася, однак остаточно вони не припинилися.

golden gate 27.05.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: