Зрівняли нацистів Гітлера та СРСР Сталіна: Путін обурився резолюцією Європарламенту тримісячної давнини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент РФ звинуватив "респектабельні міжнародні інститути" в "безпардонній брехні".

Резолюція Європейського парламенту з осудом нацизму, сталінізму та інших тоталітарних та авторитарних режимів є черговою спробою спотворення історії. Так охарактеризував ухвалений іще у вересні документ президент Російської Федерації Володимир Путін, повідомляє dw.com.

На засіданні оргкомітету "Побєда" в середу, 11 грудня, очільник Кремля назвав висновки авторів резолюції "ні на чому реально не заснованою безпардонною брехнею". Путін вважає, що схваленням резолюції європейські парламентарі "поставили фактично на одну дошку і нацистських агресорів, і Радянський Союз".

Фотогалерея Зі свічками й хачапурі. Грузини зібралися на поминки Сталіна у Горі (8 фото)

"Спроби спотворення цієї правди історичної не припиняються. До них підключилися не тільки спадкоємці посібників нацистів, тепер справа дійшла до деяких цілком респектабельних міжнародних інститутів і європейських структур", - заявив Путін.

Нагадаємо, що на засіданні в Страсбурзі 19 вересня Європарламент закликав Росію не відбілювати і не намагатися приховувати злочини, вчинені радянським режимом. Таку тенденцію Європарламент вважає "небезпечним компонентом інформаційної війни, яка ведеться проти демократичної Європи". У резолюції, прийнятій з нагоди 80-річчя від початку Другої світової війни, члени Європарламенту також засудили екстремістські і ксенофобські політичні сили і організації в Європі. Країни ЄС були закликані "до ефективної заборони неофашистських і неонацистських груп та інших об'єднань, які звеличують нацизм, фашизм або інші форми тоталітаризму".

Відео У Москві затримали чоловіка, який кинув гвоздики у бюст Сталіна

"Помер той, помре і цей": до річниці смерті Сталіна у Москві з'явилась провокаційна реклама. Торік винних у такій самій акції шукали, але не знайшли. А от нині принаймні для одного московського ненависника диктатора - його 66-ті роковини закінчилися в автозаку. Москва, Сталін, провокаційна реклама

У Москві затримали чоловіка, який кинув гвоздики у бюст Сталіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції