Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зросла кількість постраждалих від вибухів на складі боєприпасів в Росії

Влада евакуювала 4 тис. осіб.

Число постраждалих через вибухи на складі боєприпасів в Красноярському краї РФ зросла до 12.

Про це повідомляє ТАСС.

Останнього потерпілого госпіталізували до районної лікарні Ачинська, він перебуває при тямі і проходить обстеження. До цього в лікарню поступив цивільний співробітник військової частини, його помістили до травматологічного відділення.

До 4 ранку за місцевим часом з району вибухів евакуювали чотири тисячі осіб, у тому числі дітей з табору. Всього планувалося евакуювати близько 11 тис. осіб.

Нагадаємо, 5 серпня на території одного зі складів Центру матеріально-технічного забезпечення (МТЗ) Центрального військового округу Росії загорілося сховище порохових зарядів до артилерійських боєприпасів, за пожежею пішли вибухи. Загорілися два майданчики для утилізації, в загальній складності на них є близько 25 тис. боєприпасів. Вибуховою хвилею вибило вікна в житлових будинках. Джерело в екстрених службах повідомило, що розліт осколків від вибухових снарядів досягає 15 км. Вогонь знищив на території частини пожежну техніку.

ВідеоУ Красноярському краї горять склади із боєприпасами

Потужні вибухи мешканці почули по обіді. Спочатку подумали, що розпочались чергові навчання, адже в Ачинському районі розташована військова база. Та коли над лісом здійнялися стовпи диму, зрозуміли - це вибухають боєприпаси на складах. Мешканців трьох населених пунктів, що розташовані найближче до бази, евакуйовують.  

У Красноярському краї горять склади із боєприпасами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції