Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зросла кількість постраждалих від вибухів на складі боєприпасів в Росії

Влада евакуювала 4 тис. осіб.

Число постраждалих через вибухи на складі боєприпасів в Красноярському краї РФ зросла до 12.

Про це повідомляє ТАСС.

Останнього потерпілого госпіталізували до районної лікарні Ачинська, він перебуває при тямі і проходить обстеження. До цього в лікарню поступив цивільний співробітник військової частини, його помістили до травматологічного відділення.

До 4 ранку за місцевим часом з району вибухів евакуювали чотири тисячі осіб, у тому числі дітей з табору. Всього планувалося евакуювати близько 11 тис. осіб.

Нагадаємо, 5 серпня на території одного зі складів Центру матеріально-технічного забезпечення (МТЗ) Центрального військового округу Росії загорілося сховище порохових зарядів до артилерійських боєприпасів, за пожежею пішли вибухи. Загорілися два майданчики для утилізації, в загальній складності на них є близько 25 тис. боєприпасів. Вибуховою хвилею вибило вікна в житлових будинках. Джерело в екстрених службах повідомило, що розліт осколків від вибухових снарядів досягає 15 км. Вогонь знищив на території частини пожежну техніку.

Відео У Красноярському краї горять склади із боєприпасами

Потужні вибухи мешканці почули по обіді. Спочатку подумали, що розпочались чергові навчання, адже в Ачинському районі розташована військова база. Та коли над лісом здійнялися стовпи диму, зрозуміли - це вибухають боєприпаси на складах. Мешканців трьох населених пунктів, що розташовані найближче до бази, евакуйовують.  

У Красноярському краї горять склади із боєприпасами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції