Вибух у мечеті пов'язують із пакистанським Талібаном, але відповідальність за скоєне поки що не взяло на себе жодне угруповання.
Щонайменше 59 людей загинули внаслідок вибуху в ісламському молитовному домі.
Іще 157 людей отримли поранення, повідомляє BBC із посиланням на місцевих лікарів.
Мечеть знаходиться в одному з найбільш контрольованих районів міста Пешавар, неподалік від штаб-квартири поліції, розвідки і контртерористичного управління. Під час вибуху в будівлі знаходилися понад 300 правоохоронців, розповів начальник міської поліції Мухаммад Іджаз Хан.
Нагадаємо, 30 січня в Пакистані терорист-смертник підірвався в мечеті. Спочатку повідомляли про 28 загиблих і 150 поранених.
Напередодні ТСН.uа інформував, що на південному заході Пакистану пасажирський автобус, повний людей, упав із мосту і загорівся. За попередньою інформацією, через аварію загинула 41 людина.
Читайте також: