Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зростання тероризму, необ’єктивність і войовничість: МЗС Росії накинулось зі звинуваченнями на НАТО

Там вважають, що Альянс намагається все "спотворити" і зробити винною РФ.

У МЗС Росії звинуватили НАТО у необ’єктивній оцінці "справжніх причин деградації ситуації з безпекою в Євро-Атлантиці", зростанні тероризму та єдиному прагненні – досягти військової переваги.

Так у відомстві відреагували на саміт Північноатлантичного альянсу в Брюсселі.

В РФ заявили, що НАТО "дивиться на світ крізь призму стереотипів "холодної війни"". Також там вважають, що звинувачення Росії в посиленні напруженості НАТО нібито використовує як привід, щоб наростити власну військову активність.

Окрім цього, на думку російського МЗС, зростання міжнародного тероризму – також провина НАТО і "прямий результат військових авантюр членів альянсу". У відомстві заявляють, що НАТО "відтворює атмосферу епохи блокової конфронтації", частиною якої став курс на військово-політичне стримування Росії.

"Насправді, йдеться тільки про одне - про досягнення військової переваги", стверджують у Міністерстві закордонних справ РФ. І додають, що спроби "відгородитися парканом" в сучасному глобалізованому світі приречені на провал.

Нагадаємо, за години до відкриття саміту Альянсу Трамп звинуватив європейців у недофінансуванні організації, а німців узагалі назвав заручниками Росії. Водночас, у Європі побоюються, що США можуть зменшити військову підтримку союзників. Меркель заявила, що анексія Криму та агресія Росії на сході України стали викликами для НАТО і Альянс має показати, що здатен ефективно захищатися.

ВідеоНАТО закликала Росію вивести війська зі Сходу України

Країни-члени Альянсу підписали декларацію під час саміту напередодні. У документі також засудили анексію Криму та дискримінацію кримських татар. Українське питання обговорюватимуть в Брюсселі й сьогодні. 

НАТО закликала Росію вивести війська зі Сходу України

Вибір редакції