Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Регіон атакував циклон із потужними дощами.

У Росії Краснодарський край накрила сильна злива, через підтоплення низки населених пунктів введено режим надзвичайної ситуації.

Про це повідомили у прес-службі МНС Росії.

"У результаті проходження циклону територією Краснодарського краю, що супроводжується випаданням рясних опадів у вигляді дощу (116 мм за 6 годин), сталося часткове затоплення території МО Туапсинский район: н.п. Шаумян, Ципка, Гірський, Крівеньковская, місто Туапсе, залізничні станції Гойтх і Пшиш, перегін Туапсе-Апшеронск, ділянка автодороги Індик - Кривенківське", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, також через сходження селів на ст. Чіліпсі і перегоні Грецька - Крівеньковская припинено залізничне сполучення, а селі Ципка був зруйнований автодорожній міст.

За попередніми даними, затопило 315 домоволодінь із 950 мешканцями та 57 соціально-значущих об'єктів. Інформації про жертв стихії нині немає.

Наразі у Туапсинському районі працюють рятувальники, які проводять евакуацію людей із найбільш постраждалих від негоди будинків.

"Керівництвом відділу МВС Росії у Туапсе оголошений загальний збір особового складу і введений план "Тайфун". Співробітники поліції спрямовані на надання допомоги в евакуації жителям", - додали в управлінні МВС регіону.

Своєю чергою мешканці Туапсе оприлюднили фото та відео потопу. Як видно на записах, чимало доріг міста затопило, автомобілі залиті водою, окрім цього течія зносить вуличні холодильники магазинів.

Нагадаємо, раніше на Гаваях сильний ураган знищив цілий острів, на якому жили рідкісні тюлені та черепахи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції