Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зруйновані будинки та вирви у асфальті. У Мережі показали наслідки вибухів на військових складах у Росії

Кількість постраждалих зросла до 12 осіб.

Внаслідок вибухів на військових складах у Красноярському краї РФ зазнали пошкоджень приватні будинки у найближчих до епіцентру вибухів населених пунктах Кам'янка та Ачинськ. Відео руйнувань очевидці розмістили у Мережі.

З небезпечної зони евакуйовані 16,5 тисяч осіб - 9,5 тисяч силами екстренних служб, а ще 7 тисяч поїхали самі. Міська влада Ачинська застерігає від повернення у свої домівки, поки територію не розчистять сапери. Як раніше повідомлялося, кількість постраждалих внаслідок вибухів зросла до 12 осіб. Причиною загоряння попередньо називають людський фактор.

Нагадаємо, 5 серпня на території одного зі складів Центру матеріально-технічного забезпечення (МТЗ) Центрального військового округу Росії загорілося сховище порохових зарядів до артилерійських боєприпасів, за пожежею пішли вибухи. Загорілися два майданчики для утилізації, в загальній складності на них є близько 25 тис. боєприпасів. Вибуховою хвилею вибило вікна в житлових будинках. Джерело в екстрених службах повідомив, що розліт осколків від вибухових снарядів досягає 15 км. Вогонь знищив на території частини пожежну техніку.

Відео До 12 зросла кількість постраждалих від вибухів на російських складах у Красноярському краї

Серед них є дитина. Місцеві ЗМІ повідомляють і про чотирьох зниклих безвісти. Гриміти на військовій базі почало вчора пообіді, нині інтенсивність вибухів суттєво зменшилась. За даними Міноборони Росії, на складах  зберігалось близько 40 тисяч снарядів, калібром 125 та 152 міліметри.  

До 12 зросла кількість постраждалих від вибухів на російських складах у Красноярському краї

Залиште свій коментар

Вибір редакції