Зсуви поставили під загрозу роботу єдиної бразильської АЕС

Дороги, що ведуть з міста, заблоковані обвалом, який викликаний проливними дощами, що може зробити неможливим евакуацію жителів у випадку будь-якої аварії на АЕС.

Мер бразильського міста Ангра-дус-Рейс Тука Жордан (Tuca Jordao) запропонував зупинити роботу єдиної в країні АЕС імені адмірала Алваро Алберто.

За словами Жордана, дороги, що ведуть з міста, заблоковані обвалом, який викликаний проливними дощами, що може зробити неможливим евакуацію жителів у випадку будь-якої аварії на АЕС.

Мер Ангра-дус-Рейс підкреслив, що роботі реакторів Ангра I і II Ангра ніщо не загрожує, проте необхідно вжити заходів обережності.

Реакції уряду на цю пропозицію поки не було. У той же час влада Ріо-де-Жанейро, який знаходиться в 150 кілометрах від Ангра-дус-Рейс заявила, що на електропостачанні міста зупинка атомної станції ніяк не позначиться, тому що там є альтернативні джерела.

Потужний зсув ґрунту в регіоні Баіа-да-Ілля-Гранді зійшов 1 січня. Під ним виявилися не тільки житлові будинки, а й готель, де в той момент знаходилося багато людей. Усього в штаті Ріо-де-Жанейро, до якого належить цей регіон, через стихію загинуло 68 людей, десятки пропали без вісті.

У сусідньому штаті Сан-Паулу загинули як мінімум шість людей, ще троє - в штаті Мінас-Жерайс. Тропічні зливи, що обрушилися на південь Бразилії в кінці 2009 року, змусили більше 4 тисяч людй в терміновому порядку покинути свої будинки.

Читайте також:

У Ріо-де-Жанейро зсув ґрунту поховав фешенебельний готель, 60 жертв

Жертвами обвалу стали дев'ять перуанців

Зсув ґрунту в Китаї забрав життя 23 людей

Жертвами зсуву в горах Танзанії стали 20 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: