Зубков критикує попередній уряд

Новий прем'єр-міністр вперше провів засідання російського уряду. Склад Кабміну поки не змінився.

Новий прем'єр-міністр Російської Федерації Віктор Зубков провів перше для себе засідання уряду. 

Оскільки структура та персональний склад Кабінету міністрів ще не затверджені, уряд зібрався в колишньому складі, в якому працював за Михайла Фрадкова. Зубков був єдиним на засіданні повноправним членом уряду - всі інші є виконуючими обов'язки міністрів. 

Зубков піддав різкій критиці діяльність деяких урядовців і відомств. Зокрема, його незадоволення викликало те, що доручення президента Міністерству транспорту, які стосуються розвитку морських портів та повинні були бути виконані ще у 2006 році, не виконані дотепер. 

"Як так? Хто насмілився доручення президента так легко корегувати? У чому справа?" - обурився Зубков.

Крім того, прем'єр розкритикував урядовців за те, що на Сахалін дотепер не надійшли гроші, призначені для ліквідації наслідків руйнівного землетрусу в місті Невельск, що сталося на початку серпня. Крім того, за словами Зубкова, в потерпілому районі дотепер "немає ясності з житловими сертифікатами".

З'ясувавши, що за відправку грошей до потерпілого району відповідальний директор департаменту економіки і фінансів уряду Антон Дроздов, Зубков негайно дав розпорядження главі апарату уряду, в.о. віце-прем'єра Сергію Наришкіну виписати йому з понеділка відрядження на Сахалін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: