Зубков мітить у президенти!

Після зустрічей з думськими фракціями кандидат на пост прем'єра РФ провів брифінг. Серед заданих питань - його участь у президентських виборах.

Кандидат на посаду прем'єр-міністра РФ Віктор Зубков вважає неминучими кадрові та структурні зміни в уряді.

"Урядова структура не дуже ефективна, тому структурні зміни неминучі, будемо дивитись і кадри," - сказав Зубков журналістам на брифінгу за підсумками консультацій з думськими фракціями.

Він вважає недосконалою структуру уряду.

"Адміністративна реформа проведена, я вважаю, не дуже ефективно," - заявив Зубков.

Віктор Зубков також не виключає можливості своєї участі в майбутніх президентських виборах.

Володимир Путін
Архів
Зубков змінить Володимира Путіна?
"Я не хотів би відповідати на це питання, я ніколи не хотів би давати згоди, якщо чогось не зробив. Якщо тут, на цій посаді прем'єра, я щось і зроблю, то не виключений і такий варіант," - сказав Зубков, відповідаючи на питання журналістів про те, чи він братиме участь у президентських виборах.

Зубков також повідомив, що поки не має наміру вступати в пропрезидентську партію "Единая Россия".

В той же час, президент РФ Володимир Путін висловив сподівання на те, що зміни в уряді будуть сприяти ефективній роботі російського Кабміну в період виборів.

"Я розраховую, що всі ці дії (зміни в уряді) призведуть до того, що люди будуть більше й краще концентруватися на виконанні своїх службових задач, і вся система влади і управління в Росії функціонуватиме без збоїв і в період виборів, і після виборів в грудні 2007 і березні 2008", - сказав президент РФ журналістам у четвер.

ВідеоЗубков хоче президентства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: