Зубков представив Путіну склад Кабміну

Прем'єр-міністр Віктор Зубков представив президентові Росії пропозиції по структурі і кадровому складу уряду.

Прем'єр-міністр РФ Віктор Зубков представив президентові Росії пропозиції по структурі і кадровому складу уряду. Володимир Путін працює з цими документами.

"Я привіз президентові пропозиції по структурі і персональному складу кабінету міністрів. Передав їх президентові. Була бесіда, президент працює з документами", - сказав Зубков після зустрічі з президентом.

Раніше прем'єр заявив, що вважає за необхідне змінити структуру уряду і підвищити персональну відповідальність чиновників. "Пріоритетами роботи вважаю стратегічні орієнтири і програму конкретних дій, яка була позначена у Посланні президента Федеральним Зборам, - забезпечення стабільності економічного і суспільного розвитку і додання більшої динаміки всій роботі уряду як за рахунок ефективнішої структури, так і підвищення персональної відповідальності чиновників", - сказав Зубков, виступаючи в Держдумі 14 вересня.

У той же час, міністр оборони Росії подав рапорт про звільнення. Рапорт був поданий у зв'язку із родинними зв'язками міністра оборони і голови кабінету - Анатолій Сердюков є зятем Зубкова. 

За словами Зубкова, питання про відставку було узгоджене з Путіном ще до затвердження Зубкова прем'єр-міністром в Держдумі.

Володимир Путін не виключає, що нинішня трирівнева структура уряду РФ може бути змінена, повідомив раніше директор російських і євразійських програм Інституту світової безпеки США Микола Злобін, що брав участь в зустрічі президента РФ з учасниками дискусійного клубу "Валдай".

Політолог привів слова Путіна про те, що нинішня структура уряду не у всьому ефективна і може бути змінена. Нинішня структура уряду складається з міністерств, агентств і служб.

ВідеоЗубков проти родичів у власному уряді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: