Зубков звільнив помічників Фрадкова

Новий прем'єр Росії Віктор Зубков звільнив двох помічників свого попередника Михайла Фрадкова.

Новий прем'єр Росії Віктор Зубков звільнив двох помічників свого попередника Михайла Фрадкова у зв'язку з припиненням його повноважень, повідомляється на офіційному сайті Уряду РФ.

Своїх посад позбулися колишній начальник прикордонної служби Андрій Ніколаєв і колишній глава МПС Геннадій Фадєєв. Два інших помічника Фрадкова - колишній міністр по податках і зборах Геннадій Букаєв і Сергій Віноградов - зберегли свої посади.

Всього голова уряду може мати до 15 помічників. Ця посада часто сприймається, як своєрідна "лавка запасних", на якій високопоставлені чиновники, що пішли у відставку, чекають нового призначення.

Крім того, Зубков замінив керівника свого секретаріату: місце відправленого до відставки Михайла Сінеліна зайняв колишній заступник нового глави уряду в „Росфінмоніторінг” Юрій Чіханчін.

Віктор Зубков був затверджений Держдумою на посаді годови російського уряду 14 вересня після того, як Михайло Фрадков подав у відставку. Він пояснив своє рішення бажанням надати Володимиру Путіну "повну свободу у виборі рішень" напередодні думських і президентських виборів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: