Зураб Церетелі встановить у Москві пам'ятник Лужкову

Знаменитий скульптор Зураб Церетелі висловив вдячність колишньому меру Москви Юрію Лужкову і пообіцяв встановити йому пам'ятник.

Відомий російський скульптор Зураб Церетелі вважає, що в Москві має стояти пам'ятник колишньому меру Юрію Лужкову.

"Пам'ятник Лужкову буде стояти", - переконаний він. "Якщо не буде, то я поставлю", - пообіцяв Церетелі.

Скульптор пояснив, що він вдячний Лужкову за те, що він "усім художникам і митцям дав свободу, він створив галереї, багато музеїв, театрів, допомагає письменникам".

"Дай Бог, щоб новий мер мав такий же лицарський дух, який був у Лужкова", - побажав Церетелі.

Він також повідомив, що не має нічого проти перенесення пам'ятника Петру I ("В ознаменування 300-річчя російського флоту").

За його словами, монумент належить Росії й Москві, а не йому особисто. "Санкт-Петербург просить, щоб поставити там Петра. Навіть на дачі деякі можуть поставити, нехай візьмуть", - заявив скульптор.

Нагадаємо, після відставки Лужкова тимчасово виконуючий обов'язки мера Москви Володимир Ресін запропонував перенести на інше місце пам'ятник Петру I. Московські чиновники виступили проти цієї пропозиції, оскільки перенесення обійдеться бюджету міста в 1 млрд рублів.

Тим часом напередодні стало відомо, що Юрій Лужков знайшов собі нову роботу. Екс-мер Москви став деканом факультету управління великими містами в Міжнародному університеті у російській столиці.

Читайте також:

Юрий Лужков как символ постсоветского абсурда

Лужкову платитимуть 1 рубль на місяць

У Москві запропонували перенести пам'ятник Петру І

Лужкова покликали керувати Севастополем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: