Зурабішвілі офіційно вступила на посаду президента Грузії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона перемогла у другому турі президентських виборів.

Кандидатка від провладної партії "Грузинська мрія" Саломе Зурабішвілі офіційно вступила на посаду президента Грузії.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

Зазначається, що церемонія інавгурації відбулась в місті Телаві у палаці грузинського царя Іраклія Другого.

Зурабішвілі склала присягу на грузинській конституції. Після цього пролунав гімн країни та було здійснено сім артилерійських залпів.

Водночас, опозиція продовжує протестувати проти результатів виборів і не визнавати їх.

"У нас вже немає конституції, немає виборів, немає права на вільне пересування, немає права на зібрання, свободи слова. Чинна влада боїться своїх громадян і за поліцейськими кордонами намагається сховатися від людей", - заявив опонент Зурабішвілі на виборах Григол Вашадзе.

Нагадаємо, після опрацювання 100% бюлетенів перемогу на президентських виборах у Грузії отримала кандидатка від провладної партії "Грузинська мрія" Саломе Зурабішвілі. Вона отримала 59,52% голосів.

ВідеоПерша жінка-президент у Грузії - історія Саломе Зурабішвілі

Агресія Росії проти українських моряків загрожує безпеці в Чорноморському регіоні. Про це заявила новообраний президент Грузії Саломе Зурабішвілі. Її імя зараз у стрічках новин. По-перше, грузини востаннє обирали президента шляхом голосування. Наступного разу за них це робитиме парламент. По-друге, вперше країна не змогла обрати президента з першого разу - відбулися два тури. І по-третє, президентом Грузії вперше стала жінка. Що відомо про неї –  дивімося далі.

Перша жінка-президент у Грузії - історія Саломе Зурабішвілі

Залиште свій коментар

Вибір редакції