Зустріч Мєдвєдєва з Обамою: підсумки

Візит Дмитра Мєдвєдєва у Вашингтон виявився плідним, про що свідчить ряд домовленостей між російським та американським президентами, а також свідчення про перезавантаження відносин.

Барак Обама і Дмитро Медведєв за підсумками проведених у Вашингтоні переговорів заявили про успішнк перезавантаження відносин між США і Росією.

У список досягнутих між главами держав домовленостей входить угода про покупку 50 лайнерів Boeing Росією, загальна вартість яких складе близько 4 мільярдів доларів, а також рішення спільними зусиллями прискорити вступ Росії до Світової організації торгівлі.

Також сторони домовилися про партнерство в галузі інновацій, обговорили питання міжнародного усиновлення, ситуації в Киргизстані і Афганістані, а також проблеми боротьби з міжнародним тероризмом.

При цьому американський президент розповів, що у відносинах між двома країнами залишається ряд невирішених питань, таких як позиція Москви по відношенню до Грузії, проте відзначив, що вони обговорюються "відверто". Дмитро Медведєв у свою чергу заявив про підтримку зусиль США з відновлення Афганістану і вказав, що між сторонами практично немає "субстантивних питань".

Як зазначається, ще на початку спільної прес-конференції Обама припустив, що в майбутньому спілкування між ним і Мєдвєдєвим може проходити через Twitter, в результаті чого відпаде необхідність у прямих телефонних лініях між Кремлем і Білим домом.

Нагадаємо, 24 червня президент Росії Дмитро Мєдвєдєв перебував у США з "інноваційним візитом". Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв також відвідав низку всесвітньо відомих компаній, офіси яких розташовані в Силіконовій долині: Twitter, Google, Cisco, Apple, Yandex Labs. Дмитро Мєдвєдєв отримав від голови Apple Стіва Джобса у подарунок новий iPhone4 і зробив свій перший запис у Twitter.

Читайте такоже:

Росія може вступити до СОТ вже наступного року

Обама і Мєдвєдєв проміняли телефон на Twitter

Обама повів Мєдвєдєва у закусочну

Обама: США не нав'язують іншим свою політику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: