Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зустріч омбудсмена з українськими політв'язнями в РФ знову зірвалася

Російська сторона відмовляється діяти за домовленостями.

Домовленості між омбудсменами України та Росії Людмилою Денісовою та Тетяною Москальковою щодо відвідування політв'язнів Кремля та ув'язнених в Україні росіян знову зірвалися.

Про це повідомила Денісова у Facebook.

За словами уповноваженої ВР з прав людини, з російською омбудсменом Москальковою у понеділок, 18 червня, вдалося домовитися про одночасне відвідування Олега Сенцова Денісовою у російській колонії і керівника РІА "Новости Украина" Кирила Вишинського Москальковою. Росіянина мали б доправити до Києва.

Відповідно до наших попередніх домовленостей, які були на вечір 18-го червня, українською стороною було зроблено все...

Опубліковано Людмилою Денісовою 19 червня 2018 р.

Після цього обидва омбудсмени мали б поїхати до українського бранця Сущенка, який перебуває у московській в'язниці. Далі сторони могли розглянути відвідання українців Клиха та Кольченка у Челябінську, а також інших політв'язнів у Ростові та окупованому Криму. 

Проте російська сторона, за словами Денісової, знову відмовилася від домовленостей.

"Такі домовленості були на вчора. Втім, знову нічого не відбулося. Я знову змушена констатувати, що Тетяна Москалькова не приймає рішення, а лише артикулює те, що їй доручили донести. Мене знову запросили на переговори", - пише вона.

Нагадаємо, уповноважену Верховної Ради України з прав людини Людмилу Денісову не допустили до українського політичного в'язня Романа Сущенка у Москві. 

Раніше Людмила Денісова спробувала зустрітися з незаконно ув’язненим Миколою Карп'юком, але до нього її не пустили. А до цього її не пустили на зустріч із українським політв’язнем Олегом Сенцовим

У понеділок, 18 червня, Денісова провела переговори з російською колегою Тетяною Москальковою у Москві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції