Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зустріч, якої не було: Трамп і Путін підсумували свої короткі розмови у В'єтнамі

Американський президент вірить, що колега не втручався у вибори в США.

Президенти США та Росії встигли коротко поспілкуватися на саміті Азійсько-Тихоокеанської економічної співпраці у В'єтнамі, хоч і не у офіційному форматі зустрічі. Останню анонсували у Кремлі, але про неї уникали говорити у Білому домі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Російські ЗМІ не витримали напруги і дали фальстарт – двосторонньою  зустріччю назвали звичайне рукостискання. Американський і російський очільники на саміті перетнулися кілька разів. Трамп пояснив, що під час цих моментів вони з Путіним коротко поговорили, а в Кремлі кажуть, що розмови не були короткими і президенти  нібито обговорювали Сирію та навіть дійшли певної згоди – зокрема підтвердили рішучість боротися з бойовиками "Ісламської держави".

ВідеоПрезиденти США та Росії таки встигли поспілкуватися на саміті у В'єтнамі

Про розмови з Путіним Дональд Трамп розповів уже на облавку літака. Він зазначив, що розслідування про втручання Москви в американські вибори заважає покращенню відносин між країнами, і ці звинувачення російського президента ображають. "Я спитав його знову. Він сказав, що він зовсім не втручався в наші вибори. Він не робив того, що вони кажуть, що він зробив", - наголосив Трамп.

Володимир Путін за підсумками розмов влаштував цілу прес-конференцію, на якій констатував, що стосунки зі Штатами ще не вийшли з кризи. При цьому спілкування з Трампом Путін назвав успішним, і навіть вступився за колишнього піарника американського президента Пола Манафорта, якого обвинувачують у лобіюванні інтересів іноземної держави і відмиванні грошей, отриманих, коли він працював на Януковича. Американські ЗМІ твердять, що Манафорт був у Києві людиною Кремля, отже, міг і в США лобіювати російські інтереси. Путін зв'язки Манафорта з Росією заперечив. "Ну, яке це відношення має до Росії? Ніякого. Це порожня балаканина і намагання використати будь-яку зачіпку для боротьби проти діючого президента", - заявив російський лідер.

Поки Путін відхрещується від одних звинувачень, американські журналісти знаходять інші. Журналісти CNN навели результати нового розслідування того, як російські хакери підштовхували британців голосувати за вихід з ЄС та публікували фальшиві новини про буремну Каталонію та Іспанію, а відтак загострювали каталонську кризу. Ці факти голова іспанського МЗС уже назвав спробою дестабілізувати Європейський союз і пообіцяв обговорити ситуацію з європейськими колегами наступного тижня.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко 

Залиште свій коментар

Вибір редакції