Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зв’язки із РФ: екс-радник Трампа таки розпочав працювати зі слідством

Угода з Флінном дасть спецпрокурору США можливість вивчити пробіли за період, коли той був високопоставленим радником в кампанії Трампа.

Один із найбільш наближених донедавна до президента США Дональда Трампа радників Майкл Флінн, який мав викриті зв'язки з російським і турецьким урядами, почав працювати зі слідством на чолі зі спецпрокурором Робертом Мюллером.

Про це пише Укрінформ із посиланням на The New York Times.

"Адвокати Майкла Флінна – колишнього радника з питань національної безпеки президента Трампа – нещодавно повідомили юристів президента, що вони більше не можуть обговорювати питання, пов'язані з розслідуванням спецпрокурора", - зауважується в публікації із посиланням одразу на чотири джерела, ознайомлені зі справою.

Це є "ознакою того, що Флінн співпрацює з прокурорами або веде переговори з ними про таку угоду", наголошує видання.

ВідеоТрампа звинувачують у тиску на екс-голову ФБР, який розслідував зв'язки Майкла Флінна з РФ

Раніше юристи Флінна обмінювалися інформацією з адвокатською групою Дональда Трампа про розслідування Мюллера щодо можливих зусиль з боку оточення Трампа підірвати президентську кампанію Гілларі Клінтон. Зараз це спілкування припинилося. Це може означати, що звинувачення проти Флінна є правдивими настільки, що він почав співпрацювати зі слідством, пояснюється в публікації.

Угода з Флінном дасть Мюллеру можливість вивчити пробіли за період, коли той був високопоставленим радником в кампанії Трампа, а потім був призначений радником з питань національної безпеки президента США.

ВідеоМайкл Флінн назвав умови, за яких готовий свідчити про вплив РФ на вибори в США

Нагадаємо, в лютому 2017 року з посади радника президента США подав у відставку Майкл Флінн. У своїй заяві на звільнення він вказав, що "не повністю поінформував віце-президента Майка Пенса та інших про свої розмови з послом Росії". Ця відставка стала наслідком оприлюдненої в ЗМІ інформації про його таємні зустрічі з російським дипломатом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції