Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зв’язок із РФ: Путін заявив, що Росія не видаватиме злочинців-хакерів, яких обвинувачують у кібератаках

"Ніколи... ніколи Росія не екстрадує своїх громадян, так само як і США", - Путін.

Росія не видаватиме США росіян, яких Вашингтон обвинувачує у хакерських атаках під час передвиборної президентської кампанії 2016 року.

Про це президент РФ Володимир Путін заявив в інтерв'ю американському телеканалу NBC, пише "Інтерфакс".

"Я знаю, що вони не представляють російську державу, російську владу. Що саме вони робили, поняття не маю. Якщо вони і зробили щось, то нехай американські колеги нададуть нам матеріали, деталі і дані, ми їх вивчимо", - сказав Путін.

ВідеоНімецькі журналісти звинувачують хакерів з Росії у кібератаці на МЗС та Міноборони країни

За даними ЗМІ, тривала вона більше року. У Німеччині втручання помітили лише минулого грудня. Під час кібератаки могли вкрасти документи німецької влади. Та подробиць не розголошує і запевняє, що ситуація під контролем. Хакери, що стоять за атакою, належать до угруповання Fancy Bear, або ж "Вигадливий ведмідь".

Німецькі журналісти звинувачують хакерів з Росії у кібератаці на МЗС та Міноборони країни

На питання про те, чи екстрадує їх Росія, Путін відповів: "Ніколи... ніколи Росія не екстрадує своїх громадян, так само як і США".

Нагадаємо, що 16 лютого міністерство юстиції США висунуло обвинувачення у втручання в американські президентські вибори у відношенні 13 громадян Росії. 

Нагадаємо, 2018 року на Україну чекають масштабні кібератаки. Як уберегти компанії та ґаджети, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції