Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зв'язок з РФ: демократи в Конгресі США мають намір продовжувати розслідування справи про Трампа

Демократи вважають, що необхідно опрацювати питання, що стосуються заходів забезпечення безпеки майбутніх виборів.

Демократи комітету з розвідки палати представників Конгресу США у відповідь на розслідування республіканців опублікували свою власну доповідь про хід розслідування справи про можливу змову між кампанією президента Дональда Трампа і Росією. 

Про це пише Інтерфакс.

В опублікованій доповіді на 21 сторінці демократи перераховують свідків, документи і аспекти, які, на їхню думку, ще необхідно опрацювати.

Згідно з доповіддю, розслідування приділило недостатньо уваги питанням, пов'язаним зі зломом і розповсюдженням електронних листів передвиборного штабу екс-кандидата в президенти від демократів Гілларі Клінтон, передачею цієї інформації команді Трампа, а також можливою змовою між кампанією Трампа та російськими посередниками.

Демократи вважають, що необхідно опрацювати питання, що стосуються заходів щодо забезпечення безпеки майбутніх виборів, ймовірних фінансових операцій Трампа спільно з Deutsche Bank і Росією і спроб президента США перешкоджати розслідуванню ФБР. На думку демократів, слід також вивчити масштаб використання Росією соцмереж для поширення пропаганди і дезинформації.

Демократи вважають, що необхідно опитати ще 30 свідків, і звинувачують республіканців в тому, що вони відмовилися розмовляти зі значним числом осіб.

Демократ із комітету з розвідки палати представників Адам Шифф заявив журналістам у вівторок, що "робота комітету далека від завершення".

Нагадаємо, що Трампа порадувало, що республіканці не знайшли доказів його зв'язків з РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції