Зв'язок з РФ: спецпрокурор Мюллер ознайомиться з грошовими переказами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ці грошові перекази проводилися через три фінансові організації - Citibank, JP Morgan Chase і Morgan Stanley.

Спецпрокурор Роберт Мюллер, який займається російським розслідуванням у США, нині вивчає грошові перекази в розмірі $ 3,3 млн між підприємцями Аразом Агаларовым і Іраклієм Кавеладзе, повідомляє Buzzfeed з посиланням на наявні в його розпорядженні документи.

За даними видання, "команда спецпрокурора Роберта Мюллера вивчає підозрілі транзакції". Згідно з документами, з якими ознайомилася редакція, переклази почали здійснюватися з 3 червня 2016 року.

Buzzfeed зазначає, що ці грошові перекази проводилися через три фінансові організації - Citibank, JP Morgan Chase і Morgan Stanley. Buzzfeed вказує, що, згідно з вивченими матеріалами, переклази "не пов'язані безпосередньо із зустріччю" в Trump Tower, але вони викликали підозри у банків. Своєю чергою адвокат підприємців Скотт Балбер заявив, що кожен з грошових переказів було "законним" і не мав нічого "некоректного щодо фінансової активності".

Видання вказує на те, що обидва підприємці брали участь у зустрічі в червні 2016 року в Trump Tower з участю Дональда Трампа-молодшого і російського адвоката Наталії Весельницької.

ВідеоСпецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Це станеться у випадку, якщо він відмовиться давати свідчення. Про це пише The Washington Post. Список із пів сотнею запитань, які стосуються зв'язків Трампа із Москвою вже надіслали адвокатам президента. Спеціальне розслідування російських зв'язків Трампа триває більше року. Слідчі підозрюють, що Москва втрутилася у президентські вибори 2016 року.

Спецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Раніше 21 вересня американський лідер відклав публікацію документів по «російській справі». За словами Трампа, міністерство юстиції вважає, що розсекречення декількох документів негативно позначиться на розслідуванні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції