Зведений брат Патаркацишвілі звинуватив Березовського у вбивстві олігарха

Джозеф Кей, який програв суди за майно грузинського бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі, заявив у новому позові про його вбивство.

Зведений брат померлого мільярдера Бадрі Патаркацишвілі, американець Джозеф Кей, звинуватив Бориса Березовського і вдову Патаркацишвілі в організації вбивства грузинського олігарха.

Відповідний позов Кей разом зі скандально відомим адвокатом Еммануїлом Зельцером подав до Нью-Йоркського суду.

Як повідомила сім'я Бадрі Патаркацишвілі, в позові Кей заявляє, що два роки тому, 12 лютого 2008 року, Інна Гудавадзе і Борис Березовський разом з декількома співучасниками (одна з них - колишня дружина Джозефа Кея) домовилися і убили Бадрі Патаркацишвілі. Позов внесено проти 56 людей, більшість яких не називається.

"У позов повно абсурдних звинувачень. Кей заявляє, що Інна Гудавадзе була співучасницею вбивства Бадрі і, використовуючи свої фінансові можливості, змогла зупинити розслідування, розпочате англійськими правоохоронними органами. Свою позицію Кей підкріплює рішенням грузинського суду, згідно з яким він призначений тимчасовим виконавцем заповіту Бадрі Патаркацишвілі. Слід зазначити, що Кей мовчить про рішення судів Великобританії, Гібралтара і Ліхтенштейну, які вони винесли проти нього", - сказано в заяві родини грузинського бізнесмена.

Також у повідомленні йдеться, що Кей в позові заявляє, що Інна Гудавадзе вбивством чоловіка завдала йому (Кею) емоційної травми. Додатково Кей зазначає, що Бадрі Патаркацишвілі надавав йому різні послуги і фінансову допомогу, а після того, як Інна Гудавадзе убила чоловіка, він залишився без фінансової допомоги. За це він вимагає грошової компенсації.

"Ми хочемо чітко заявити: ми глибоко переконані, що Кей вкрав гроші і активи нашої сім'ї. Ми продовжуємо легальну боротьбу проти Кея, не пошкодуємо енергії і ресурсів, що є у нашої родини, поки не доб'ємося відновлення справедливості і не конфіскуємо все до останнього вкраденого ним цента", - сказано в заяві.

Як відомо, один з найбагатших бізнесменів Грузії Бадрі Патаркацишвілі раптово помер 12 лютого 2008 року на своїй віллі поблизу Лондона. За оцінками лікарів, причиною смерті бізнесмена стала ішемічна хвороба серця. За декілька місяців до смерті оліграх почав активно займатися політикою, заявивши про створення в Грузії опозиційної партії і виставивши свою кандидатуру на президентські вибори.

Читайте також:

Березовський домігся в Лондоні арешту спадщини Патаркацишвілі

Неповнолітня модель розповіла про секс-послуги Березовському

Продюсер грузинського каналу попросив політичного притулку в Росії

Лукашенко помилував "американського шпигуна" Зельцера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: