Звідки у Ґрампі Кет зневажливий погляд і скільки вона на ньому заробила. Історія легендарної киці-мему
  • Кількість переглядів 3113

ЇЇ смерть приголомшила Мережу.

14 травня у віці семи років померла кішка-мем Ґрампі Кет, яку насправді звали Соус Тардар, а скорочено Тард. Вона підкорила серця людей своїм поглядом – хмурим, сердитим та цинічним. ТСН.ua пригадав, як хворобливе кошеня стало справжньої зіркою та улюбленцем мільйонів.

Звідки у Тард цей сердитий погляд

Кошеня з'явилося на світ 4 квітня 2012 року. Щодо його породи власники невпевнені, як і невпевнені щодо породи її батьків – на них Тард, до речі, зовсім не схожа. Вони припускають, що в її роду були регдол, перси чи сноу-шу. Попри невеликий зріст, вона не належить до породи манчкін.

Батьки Ґрампі кет_1
Мама Тард
Батьки Ґрампі кет_2
Батько Тард

Легендарний незадоволений погляд ймовірно пов'язаний із хворобами кішки. Так, вона народилась із вродженою карликовістю - саме через це вона така крихітна. Але водночас це приносило Тард проблеми з ходою, через що вона могла бути злегла роздратованою. Окрім цього, у Тард неправильний прикус.

Слава та гроші Ґрампі Кет

Тард стала шалено популярною після того, як її світлину оприлюднив власник її брата на іміджборді Reddit у вересні 2012 року. Користувачі впізнали у виразі Тард себе у різних ситуаціях.

І після цього почалось: офіційна сторінка у Facebook, власний сайт, мільйони прихильників. 2013-го Ґрампі Кет прикрасив обкладинки Wall Street Journal та New York, 2014-го знявся у головній ролі в стрічці "Найгірше Різдво Сердитого Кота".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Grumpy Cat (@realgrumpycat)

Власниця Тард за два дні після публікації світлини кішечки змогла покинути роботу офіціантки. 2014-го року повідомлялося, що Тард принесла власникам майже сотню мільйонів доларів завдяки кінофільму, великій кількості брендових товарів – книжок, листівок, корму, кави, парфумів. Сама власниця це спростовувала, але суми, очевидно, вимірюються мільйонами.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Grumpy Cat (@realgrumpycat)

Що ви не знали про найвідомішу кицю Мережі

У Ґрампі Кет є брат – його звати Покі, і в нього теж карликовість і неправильний прикус. Він має не такий сердитий, але надзвичайно милий вигляд.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Grumpy Cat (@realgrumpycat)

Сердита кішечка насправді була дуже лагідною та доброю. Вона любила сидіти на руках та загалом була спокійною. Найбільш грайливою вона ставала між 3 ночі та 6 ранку, коли її власники міцно спали. Найвеселішою забавкою для неї було ховатися за фіранкою.

На ім'я Соус Тардар власницю надихнули дві речі: соус Тартар, на який їй скидалося забарвлення улюбленця, а також робота офіціантки, де вона скуштувала соус напердодні народження кошеняти.

Найулюбленіші речі Тард – сумки та шнурки.

Ґрампі Кет отримав низку нагород: як найвпливовіший кіт, приз "Золоте кошеня" на фестивалі Internet Cat Video та "Мем року".

Фотогалерея Померла знаменита сердита кішка Grumpy Cat (7 фото)

Залиште свій коментар